Menu

Hliníkové externí disky WD My Book Studio

11.07.2011 12:14 | Redakce Chip + Přidat komentář
Hliníkové externí disky WD My Book Studio

Hliníkové externí disky WD My Book Studio | foto: CHIP

Společnost Western Digital uvedla na trh novou řadu externích jednodiskových pevných disků My Book Studio. Mají hliníkový obal, používají úsporné a chladné disky WD Caviar Green a nepotřebují tedy pasivní chlazení. Disk je předformátován pro Macy.

Externí disky jsou k dostání v kapacitě až 3 TB a v novém designu kartáčovaného hliníku, který vzhledově ladí s počítači Mac a zároveň snižuje provozní teplotu disku. Hliníkové pouzdro v kombinaci s diskem WD Caviar Green eliminuje potřebu vestavěného chladícího ventilátoru, čímž se stává disk tišší a s delší životností. Disk My Book Studio je formátován pro platformu Mac, přesto může být přeformátován i pro PC.

   

Disk My Book Studio je vybaven rozhraními FireWire 800/400 a USB 2.0, vyrábí se v kapacitách 1 TB, 2 TB a 3 TB a používá interní disky řady WD Caviar Green s technologií WD GreenPower. Doporučená cena u kapacity 1 TB je €135, u 2 TB je  €170, 3 TB je  €230.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení