Menu

Hodinky GPS W2 pro lokalizaci dětí

18.10.2016 11:09 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Hodinky GPS W2 pro lokalizaci dětí

Hodinky GPS W2 pro lokalizaci dětí | foto: CHIP

GPS lokátor v hodinkách umožní dítě lokalizovat s přesností 5 – 15 metrů. Hodinky jsou dodávány v pastelových barvách a vyznačují se podle výrobce jednoduchou obsluhou a odolností.

Chytré hodinky GPS W2  přinášejí dostupné řešení pro zvýšení bezpečnosti dětí.  Hodinky jsou dodávány v pastelových barvách a vyznačují se jednoduchou obsluhou a vysokou odolností. Jsou určeny pro rodiče, kteří se obávají o bezpečí svého dítěte, v době, kdy se pohybuje mimo domov. Velké tlačítko SOS umístěné na boku hodinek umožňuje rychlé navázání spojení s rodiči.

GPS lokátor v hodinkách umožní dítě lokalizovat s přesností 5 – 15 metrů a nabízí i službu Geofence, tedy možnost vytvořit pro dítě bezpečnou zónu. Pokud se dítě dostane mimo tuto přednastavenou zónu, rodič nebo zodpovědná osoba získá o této skutečnosti informaci. Vestavěný akumulátor s kapacitou 600 mAh zajistí až tři dny provozu na jedno nabití. Hodinky spolupracují se SIM kartami všech běžných operátorů.

Konfigurace zařízení je možná z úrovně bezplatného programu, který umožňuje zadání nouzových čísel, času a přesného data. Hodinky jsou nabízené ve třech barvách (modré, růžové a zelené) a jsou dostupné prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz  za cenu 3 870 Kč. Rozměry hodinek jsou 3,1 × 5,2 × 11,2 cm. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení