Menu

Honor a Huawei uzavřely partnerství se Seznamem

21.07.2020 14:23 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Honor a Huawei uzavřely partnerství se Seznamem

Honor a Huawei uzavřely partnerství se Seznamem | foto: Honor

Vybrané mobilní aplikace Seznamu budou do budoucna předinstalované na nových mobilních telefonech značky Honor a Huawei.

Technologické značky Huawei a Honor odstartovaly oficiální spolupráci s největším lokálním konkurentem Googlu, poskytovatelem služeb ve vyhledávání, ale i mnoha dalších aplikací, společností Seznam.cz. Do budoucna budou na nových telefonech Honor a Huawei předinstalované například aplikace Mapy.cz a Seznam.cz.

Všechny nové telefony, které běží kompletně bez služeb Googlu, momentálně využívají vlastní vestavěný prohlížeč. Na nových telefonech Honor bude nově vestavěný prohlížeč od Seznamu. Najdete na nich i další oblíbené aplikace Seznamu a to Mapy.cz, Seznam.cz, Novinky.cz nebo Kupi.cz. Zbylé aplikace budou podle informací od lokálního vývojářského týmu Huawei a Honor k dispozici do konce měsíce.

hua2-nahled

| Zdroj: Honor

Z lokálních aplikací najdete v aplikačním obchodě AppGallery kromě mobilních aplikací Seznam např. Windy,  ČSFD.cz, ČD Můj vlak, Můj T-Mobile, Moje O2, Můj Vodafone, KB Mobilná banka, Youradio, Home Creddit CZ, Tipsport CZ, Můj Globus, Clubcard Tesco a řadu dalších. Z populárních globálních aplikací AppGallery nabízí třeba taxi aplikaci Bolt či strategickou hru Game of Thrones.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení