Menu

HP nabízí nové tiskárny pro menší firmy

28.04.2014 14:34 | Radek Kubeš + Přidat komentář
HP nabízí nové tiskárny pro menší firmy

HP nabízí nové tiskárny pro menší firmy | foto: CHIP

Společnost HP představila novou řadu barevných inkoustových tiskáren HP Officejet Pro, určených především pro potřeby malých a středně velkých firem.

Menší firmy vybírají pro své tiskové potřeby stále častěji inkoustové technologie, a to zejména z důvodu úspory nákladů, zlepšení rychlosti tisku a dalších funkcí, které podporují inkoustový tisk. Odborníci odhadují, že do roku 2016 budou podnikové inkoustové tiskárny představovat 56 % všech tiskových zařízení používaných v amerických podnicích.

hp-officejet-pro-8620-e-all-in-one-nahled

Nová řada inkoustových tiskáren HP Officejet Pro 8600 nabízí všechny výhody nejmodernějších inkoustových technologií v kombinaci s dalšími rozšiřujícími funkcemi, které pomáhají firmám ušetřit čas a peníze, jako je např. mobilní tisk, pokročilá správa tiskových úloh či automatické oboustranné zpracování dokumentů (tisk, skenování, kopírování).

Nová řada tiskáren HP Officejet Pro 8600 zahrnuje dva multifunkční modely, určené pro SMB firmy – HP Officejet Pro 8610 e-All-in-One a HP Officejet Pro 8620 e-All-in-One. Nabízejí vysoce kvalitní barevný tisk s až o 50 % nižšími náklady na stránku ve srovnání s barevnými laserovými tiskárnami při očekávaném zatížení do 30 000 stran měsíčně. Obsahují také LAN, USB a Wi-Fi rozhraní, stejně jako nástroj Web Jetadmin který pomáhá firmám snáze spravovat tiskové úlohy a upravovat předvolby. Model 8620 navíc obsahuje i 4,3" barevný dotykový displej, nabízí vyšší rychlost tisku (jednostranně 21 černobílých nebo 16,5 barevných, oboustranně 10 černobílých nebo 9 barevných stran), kopírování a skenování, a automatický podavač dokumentů na 50 listů papíru.

Obě novinky podporují standard Mopria, který certifikuje jednoduchý bezdrátový tisk z chytrých telefonů, tabletů a dalších mobilních zařízení se systémem Android. Umožňují zákazníkům tisknout také prostřednictvím technologie HP ePrint, přímého bezdrátového tisku a dokonce i NFC, takže tiskovou úlohu lze spustit pouhým dotykem či přiblížením mobilního zařízení do těsné blízkosti tiskárny. 

Nové multifunkce řady 8600 jsou již v prodeji. Model HP Officejet Pro 8610 e-All-in-One lze koupit za doporučenou koncovou cenu 5 499 Kč, pro model HP Officejet Pro 8620 e-All-in-One platí doporučená koncová cena 7 699 Kč.

Pokud zákazníci provedou registraci produktu do 60 dní od nákupu, získají navíc i tříletou omezenou záruka na hardware. Registraci lze provést na webu www.hp.cz/officejetzaruka.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení