Menu

HP posílilo pracovní stanici HP Z4

08.02.2018 20:51 | Milan Loucký + Přidat komentář
HP posílilo pracovní stanici HP Z4

HP posílilo pracovní stanici HP Z4 | foto: CHIP

Na konferenci SolidWorks World v Los Angeles oznámilo, že svou nejoblíbenější pracovní stanici HP Z4 vybaví procesory Intel Xeon a nově také Core X a od nynějška bude podporovat také použití duální extrémní grafiky. Kromě toho odhalilo také své nové nízkonákladové barevné 3D tiskárny a doplnilo tak svou komplexní nabídku řešení pro vývojáře produktů.

Pracovní stanice HP Z4, která je ideální pro projektování, simulace, renderování a virtuální realitu, nabízí spoustu výkonu pro celou řadu použití. Snadno zvládne úkoly, které vyžadují vícejádrové procesory s vysokou frekvencí a výkonné duální grafické karty. Kromě procesorů Intel Xeon W pro pracovní stanice bude nyní HP Z4 k dostání také s procesory Intel Core X s až 18 jádry a až dvěma extrémními grafickými kartami pro bezkonkurenční výkon a produktivitu. Při vývoji tohoto počítače byl kladen důraz především na použití v oblasti designu založeného na simulacích a vytváření obsahu pro virtuální realitu, jeho uživatelé tak budou moci plynule přecházet od navrhování k simulacím a vizualizaci.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení