Menu

Hrající puk

13.05.2016 15:35 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Hrající puk

Hrající puk | foto: CHIP

Nový přenosný reproduktor Panasonic SC-RB5 s bluetooth je vybaven technologií Resonance Bass pro reprodukci basů. K zesílení zvuku využívá nejen vlastní výkon 5 W, ale i vibrace plochy, na které stojí. Model zaujme i kompaktním provedením a odolností vůči vlhkosti.

Reproduktor Panasonic SC-RB5 má tvar i vzhled puku a může se použít prakticky kdekoli. Stačí ho položit či přisát na nějakou plochu (stůl, krabice, okno) a spárovat. Lze ho připojit k libovolnému zařízení s technologií Bluetooth, tedy například k jakémukoliv chytrému telefonu. Pokud by vám byl jeden reproduktor málo, můžete jich k jednomu telefonu připojit hned několik naráz a propojit je.

Díky malým rozměrům a voděodolnému provedení si reproduktor můžete vzít v podstatě kamkoliv. Klidně i do sprchy či k bazénu bez toho, abyste se obávali, že ho poškodí stříkající kapky vody. Další výhodou je podle výrobce úsporný provoz a dlouhá výdrž - nabízí až 12 hodin provozu a dobíjení pomocí USB portu. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení