Menu

Hraní na plátně - Need for Speed míří do kin ojedinělou akcí

13.03.2014 13:05 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Hraní na plátně - Need for Speed míří do kin ojedinělou akcí

Hraní na plátně - Need for Speed míří do kin ojedinělou akcí | foto: CHIP

Akční Need for Speed inspiroval i další speciální akci pro fanoušky. Zahrajte si v jednom ze sálů Cinema City Nový Smíchov hraní hry Need for Speed přímo na plátně!

helicopter-inbound-nahled

Ve čtvrtek 13. března 2014, v den, kdy Need for Speed vstoupí do českých kin, proběhne v jednom ze sálů Cinema City Nový Smíchov hraní hry Need for Speed přímo na plátně.

Akce mezi 14 a 17 hodinou odpoledne nabídne zájemcům jedinečnou možnost zahrát si v dosud nevyzkoušeném rozměru na plátně o ploše 60 metrů čtverečních.

„Tak velkou a hlasitou televizi, monitor nebo plátno doma prostě nikdo nemá,“ směje se Jan Olšanský z herního klubu Re-Load, který hraní na plátně technicky zajišťuje. Všichni jsou zváni a pozor, jezdí se o ceny. Stačí jen přijít a můžete si vyzkoušet Need for Speed na velkém plátně.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení