Menu

Hry zdarma pro všechny: Epic Games rozdává pohádkovou plošinovku a další

21.04.2023 11:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Hry zdarma pro všechny: Epic Games rozdává pohádkovou plošinovku a další

Hry zdarma pro všechny: Epic Games rozdává pohádkovou plošinovku a další | foto: E-Line Media / Beyond Blue press kit

Oblíbený obchod s hrami na počítači Epic Games Store si pro tento týden přichystal zajímavou akci pro fanoušky her zdarma. Dostanou dvě hry, jednu adventuru a druhou pohádkovou skákačku. Ochuzeni však nebudou ani hráči na mobilních telefonech.

Epic Games rozdává hry zdarma

První hrou zdarma pro tento týden na Epic Games je adventura Beyond Blue. Jde o příběhové dobrodružství pro jednoho hráče, ve kterém budete objevovat faunu a floru pod hladinou oceánu. „Prozkoumejte úžasný zázrak a neomezené tajemství, které se skrývá ve světovém oceánu,“ uvádí synopse na webu.

Pokud se bojíte hlubokých vod, tento titul není pro vás. Ve hře se budete často potápět, hledat zbytky starých civilizací a zkoumat oceán v jeho celé šíři. Za pochvalu stojí i grafický kabátek, který je lehce stylizovaný.

Druhou hrou na Epic Games Storu, kterou mají všichni zájemci až do příštího čtvrtku zdarma je Never Alone s podtitulem Kisima Ingitchuna. Jde o pohádkové vyprávění formou plošinové skákačky, ve které převezmete roli Nuny a její bílé lišky Fox.

Příběh je inspirován národem Iñupiat, tedy původním obyvatelstvem Aljašky a hranic Kanady a Spojených států amerických. Také zde je klíčová jemná pohádková stylizace a vyprávění příběhu.

| Zdroj: Never Alone / YouTube

Hry zdarma pro Android

Jeden zajímavý titul se objevil také na mobilních telefonech a tabletech s Androidem. Žebříčku nejlepších mobilních her zdarma totiž vévodí Brain Test 4: Mazaní kamarádi. Jde o již čtvrté pokračování logické hádankové hry od studia Unico Studio.

Hra sestává z malých hádanek, každou úroveň máte k řešení jednu. Výhodou je, že je hra kompletně přeložena do češtiny. První díl Brain Test si vyloužil přes 100 milionů stažení, úspěch má tedy série slušný.

Bohužel, protože je hra zdarma, znamená to i celkem dost reklamy a rušivých elementů při hraní. Nápovědy jsou drahé a každých pět kol na vás vykoukne nepřeskočitelná reklama. Titul je ale zdarma, takže pokud máte rádi logické hry, Brain Test určitě vyzkoušejte.

Zdroj: Epic Games, Google Play

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení