Menu

Hry

Digitální obchod s hrami Steam je vyhlášený zejména svými gigantickými slevovými akcemi. Letní slevy jsou za námi a před námi podzim, vánoční nákupní horečka a Nový rok. Co pro své fanoušky Steam chystá?

Grafik a vývojář Karel Matějka dělá už několik let na sympatické skákačce s pixalartovou grafikou. Jednoduchá hratelnost a zajímavý vizuál zaujaly na GDS.

Některé moderní videohry ani nemusí být plné nahoty či uřezaných končetin, aby vaše žena, přítelkyně, přítel či partner jednoduše nebyli zrovna spokojení s tím, že je hrajete. Pojďme se podívat na další zajímavé hry, které byste neměli hrát před svou drahou polovičkou.

Herní konzole PlayStation 5 letos v listopadu oslaví druhé narozeniny. Situace kolem konzole se moc nezměnila – stále jde o nedostatkové zboží. Na příští rok jsou však v plánu hned dva nové modely, které nabídku pořádně rozředí.

Někdo hraje videohry zejména kvůli pocitu akce, někdo zase kvůli možnosti vybít svou kreativitu. A někdo to bere jako zážitek podobný filmu či knize, takže hlavní důraz klade na příběh. Jaké jsou nejlepší počítačové hry s propracovaným příběhem?

Nová akční městská akce od studia Rockstar jménem GTA 6 patří k nejočekávanějším videohrám současnosti. Podle expertů vyjde v příštím roce, případně v roce 2024. Čekání na vydání je však nově zpříjemněno masivním únikem, který zobrazuje fotky i videa přímo ze hry.

Studio Activision na své velkolepé konferenci oznámilo budoucí vizi série legendárních stříleček Call of Duty. Důraz bude kladen na multiplayer, ale dočkají se také fanoušci bezplatného modelu či mobilní verze, kam konečně přichází pořádný battle royale.

Pokud milujete simíky, starání se o virtuální rodinu a budování virtuální kariéry, určitě znáte alespoň jeden díl ze série The Sims. Zatím poslední díl The Sims 4 z roku 2014 bude již příští měsíc uvolněn všem hráčům zdarma.

Stejně jako se uživatelé operačních systémů Windows a macOS, případně Android a iOS, přou o to, který je nejlepší, přou se i hráči na herních konzolích. Je nejlepší PlayStation, Xbox nebo třeba Nintendo Switch?

Herní konzole od japonské firmy Sony vtrhla na trh v listopadu 2020. Od té chvíle uběhly již skoro dva roky, přesto stále není PlayStation 5 k dostání a vypadá to, že ještě dlouhou dobu nebude. Kde koupit PlayStation 5?

Sbírání starých konzolí a her teď docela frčí. Jistý Francouz to však vzal velmi zodpovědně a podařilo se mu dát dohromady unikátní sbírku. Teď se jí zbavuje.

Kdo by neznal dost možná nejkultovnější českou hru – Mafia od tehdejšího studia Illusion Softworks. Ta aktuálně slaví 20. narozeniny a v obchodě Steam si ji můžete vyzvednout úplně zadarmo.

Internet není zrovna přátelské místo a skrývá mnoho temných zákoutí, kde se útočníci nestydí vám podstrčit nebezpečný kód v přestrojení za erotickou hru. Anebo do jinak “nevinné hry” malware narvou přímo bez vědomí uživatele i vývojáře.

Inflace, recese a celkově ekonomická krize se výrazně podepisuje i na trhu s elektronikou. Kupříkladu takové Sony oznamuje, že musí po celém světě zdražit konzole PlayStation 5.

Vzpomínáte na legendární strategickou hru Age of Empires? Ta letos oslavuje 25. výročí svého vydání v roce 1997 a proto se dostává ke slovu poslední vydaná epizoda z roku 2021. Age of Empires IV je totiž nyní na Steamu úplně zdarma. Máte-li zájem, rozhodně není nač čekat!

<< <   1 2 3 ...   >>

Již loňský model televizoru TCL 65C825 patřil k nejlepším zařízením v poměru mezi kvalitou obrazu a zvuku, výbavou a cenou. Letošní verze TCL…

Headset JBL Quantum 810 jsou dokonalá herní sluchátka. Líbil se nám herní, ale přesto decentní design, extrémní pohodlí a skvělý zvuk včetně…

Nová generace QLED panelů se Samsungu opravdu povedla, kombinace Mini LED podsvícení a nového QLED panelu dává špičkový obraz, který…
Komerční sdělení