Menu

HTC One slaví letošní Vánoce ve zlatě

25.11.2013 14:10 | Aleš Přistál + Přidat komentář
HTC One slaví letošní Vánoce ve zlatě

HTC One slaví letošní Vánoce ve zlatě | foto: CHIP

Společnost HTC představila další barevnou variantu své vlajkové lodi, telefonu HTC One. Na trh přichází nová limitovaná edice ve zlatém odstínu šampaňského.

one-gold-3v-nahled

Zlatou barvu vhodně doplňují matné černé prvky a dohromady tvoří elegantní kombinaci. Rozšířené barevné portfolio HTC One tak nyní obsahuje stříbrnou, černou, červenou, modrou a nově i zlatou variantu. 

htc-one-gold HTC One od svého představení získalo za svůj specifický design řadu mezinárodních uznání a nová zlatá varianta s sebou přináší způsob, jak si ozvláštnit svátky a začít rok 2014 ve velkém stylu. Nově představená zlatá champagne varianta navazuje na speciální 18 karátovou edice pro MOBO awards, kterých bylo vyrobeno pouhých 5 kusů.  Fajnšmekři, kteří si potrpí na neotřelé kousky, se zlatého One dočkají v limitovaném počtu kusů i na českém trhu, a to už v prosinci. Stejně jako ostatní modely i zlaté HTC One nabídne svým uživatelům všechny zásadní technologie vlajkové lodi, tedy HTC Zoe, HTC BlinkFeed i HTC BoomSound.

O novém členu rodiny HTC se můžete dozvědět více zde.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení