Menu

Huawei Sonic: Další levný smartphone

29.11.2011 13:21 | Redakce Chip + Přidat komentář
Huawei Sonic: Další levný smartphone

Huawei Sonic: Další levný smartphone | foto: CHIP

Společnost HUAWEI představuje moderní smartphone s operačním systémem Android 2.3 - HUAWEI SONIC. Boduje především nízkou cenou

HUAWEI SONIC je elegantní smartphone, který potěší  internetové fanoušky. Díky 3,5palcovému širokoúhlému displeji s multitouch ovládáním je ideálním přístrojem pro každodenní surfování po internetu, sledován videí nebo hraní her. Inteligentní funkce doplňuje elegantní design s kovovým rámečkem na přední a boční straně.

Smartphone HUAWEI SONIC pracuje na intuitivním operačním systému Android 2.3. Samozřejmostí v technické výbavě je 3,2megapixelový fotoaparát, Wi-Fi, která může plnit i funkci hotspotu, k dispozici je také integrovaná GPS navigace. HUAWEI SONIC dále disponuje aplikacemi pro sociální sítě Facebook, Twitter a YouTube. Uživatelé tak mohou být na internetu neustále aktivní a v kontaktu se svými přáteli. Se širokoúhlým displejem je online komunikace navíc velmi příjemná a pohodlná. Optimální výdrž při častém volání i surfování zajišťuje výkonná baterie 1400 mAh Li-ion.

HUAWEI SONIC pracuje s procesorem Qualcomm 600 MHz. Jeho interní pamět je standardně  512 MB, s micro SD kartou až 32 GB. Díky modernímu designu je telefon pouhých 11,9 mm tenký a váží jen 120 gramů.

HUAWEI SONIC (U8650) je k dostání ve volném prodeji od listopadu letošního roku u vybraných partnerů v bílé či černé barvě. Orientační maloobchodní cena je 3.390 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení