Menu

iHoubař: App pro houbaře

30.08.2011 10:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
iHoubař: App pro houbaře

iHoubař: App pro houbaře | foto: CHIP

Houbaři a iPhone vývojáři vytvořili aplikaci zpestřující a zjednodušující sbírání hub. Aplikace umožňuje poznat nalezenou houbu, přečíst si o ní potřebné informace, vyfotografovat, zaznamenat místo nálezu, sdílet veškeré informace i ji podle receptu vhodně uvařit.

Hlavní výhodou aplikace je atlas hub, který máte vždy u sebe. Každý uživatel tedy může porovnat nalezenou houbu s detailní fotografií a přesným popisem ještě v lese.

Díky využití GPS lze označit a uložit místo nálezu hub. Uživatel tak pozná, kdy a kde přesně houby našel a může tyto informace sdílet se svými přáteli. Samozřejmě jen v případě, že svá „místečka“ netají.

Po návratu z lesa je možné aplikaci využít jako návod k vaření dle originálních receptů předního českého mykologa ing. Jiřího Baiera.

Funkce „První pomoc“ umožňuje okamžité vytáčení čísla záchranné služby nebo toxikologického střediska.

Aplikace je k dispozici od 29. srpna na iTunes App Store za cenu 2.99 USD.

http://itunes.apple.com/us/app/id453687554?l=cs&ls=1&mt=8

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení