Menu

Ikea jde s dobou

29.08.2012 10:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Ikea jde s dobou

Ikea jde s dobou | foto: CHIP

Nový katalog Ikea 2013 je na světě, tentokrát lze ovšem pořídit interaktivní verzi a nápady objevovat pomocí chytrých telefonů a tabletů.

Tištěný katalog Ikea známe snad všichni. Letos však tvůrci přidali něco speciálního. Když přidržíte svůj chytrý telefon nad stránkami katalogu označenými ikonkami mobilního telefonu, objeví se vám další možnosti, např. se vám spustí filmy, objeví se 3D modely – rozšířená (augmented) realita, nebo se můžete podívat, co se skrývá za zavřenými dveřmi skříní či si prohlédnout další fotografie.

Těmito novými interaktivními prvky chce výrobce představit různé designové možnosti. Snadno se tak podíváte na modelovou místnost se změněnými závěsy či na to, jak by vypadala zařízená různým množstvím textilu.

 

 

Rozšířený obsah je dostupný prostřednictvím aplikace pro chytré telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS – aplikaci si lze jednoduše stáhnout přímo do telefonu. Nový katalog obohacený o digitální obsah si můžete prohlížet také na webových stránkách www.IKEA.cz

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení