Menu

Inovovaný tablet Iconia One 7

25.08.2015 06:55 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Inovovaný tablet Iconia One 7

Inovovaný tablet Iconia One 7 | foto: CHIP

Společnost Acer představila inovovaný tenký, lehký a snadno přenosný tablet Iconia One 7. Tentokrát ho pohání procesor Cortex.

Tablet Iconia One 7 firmy Acer se dočkal inovace. Vybrat si můžete z kapacit základního úložiště 8, 16, nebo 32 GB a paměť lze rozšířit pomocí microSD karet. Nová Iconia One 7 se také může pochlubit systémem Android 5.0 (Lollipop) a je poháněna čtyřjádrovým procesorem Cortex s taktem 1,3 GHz, v čemž se liší od svých bratranců Iconia One 7 osazených procesorem Intel Atom.

HD rozlišení 1 280 × 720 px přinese ostřejší text. Můžete zachytit své zážitky díky přední 0,3Mpx a zadní 2Mpx kameře. Zadní kryt s tartanovým vzorem a protiskluzovým texturováním je buď v černé barvě Charcoal Black nebo v modré Peacock Blue. Acer Iconia One 7 B1-760HD bude k dispozici v půlce října za cenu od 3 490 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení