Menu

Inspekční kamera pro smartphony

26.03.2017 15:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Inspekční kamera pro smartphony

Inspekční kamera pro smartphony | foto: CHIP

MicroUSB kamera EN-07 ve spolupráci s chytrým telefonem umožní nahlédnout do nepřístupných prostor a míst. Kamera o průměru 7 mm spolupracuje se všemi chytrými telefony a tablety, které podporují USB OTG.

Intenzitu osvětlení snímaného prostoru lze regulovat včetně možnosti přisvícení šesti vestavěnými diodami. Regulace intenzity světla je umístěna přímo na kabelu. Délka kabelu je volitelná a uživatel může zvolit podle potřeby dvou-, tři a půl- nebo pětimetrový propojovací kabel. Pro zobrazení přenosu z kamery na displej mobilního zařízení se systémem Android je nutná aplikace, která je součástí dodávky.

MicroUSB kamera EN-07

Inzenzitu osvělení snímaného místa lze regulovat přímo na kabelu

„Existuje mnoho míst, kam lidské oko nedohlédne, a přesto je potřeba z mnoha důvodů ta místa prozkoumat,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku. „Inspekční kamera EN-07 nabízí pohled do málo, nebo zcela nepřístupných míst, jako jsou stropní nebo podlahové štěrbiny, instalační prostory elektrických vedení a dalších rozvody. Jednoduše řečeno veškerá tmavá zákoutí. Příkladů, kdy využít inspekční kameru připojenou ke smartphonu je bezpočet.“

Sada inspekční kamery EN-07 je dodávána v praktické hliníkové krabičce. Tělo kamery je vyrobené z odolného plastu. MicroUSB kamera EN-07 je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 1.670 Kč včetně DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení