Menu

IoT sety od AirLive pro chytré domácnosti

23.04.2017 11:15 | Milan Loucký + Přidat komentář
IoT sety od AirLive pro chytré domácnosti

IoT sety od AirLive pro chytré domácnosti | foto: CHIP

AirLive představil tři balíčky svých IoT zařízení pro chytré domácnosti. Každý set Smart Life IoT zařízení AirLive poskytuje základní vybavení pro monitorování, zabezpečení a řízení chytré domácnosti.

Jednoduchá instalace typu „udělej to sám“ nevyžaduje žádné velké odborné zkušenosti a zvládne ji každý. Pomocí AirLive Smart Life si snadno zabezpečíte svůj domov. Senzor umístěný na dveřích nebo okně spustí poplach, jakmile se je někdo nepovolaný pokusí otevřít.  Současně s hlasem sirény vám přijde zpráva do mobilu, ať jste kdekoli. Vy můžete následně například vzdáleně zapnout světla v domácnosti na odstrašení lupiče.

Na zprovoznění celého systému stačí čtyři jednoduché kroky: Naistaluj bránu – Stáhni aplikaci – Naistaluj senzory – Užívej.

AirLive Smart Life IoT zařízení jsou vybavena P2P technologií. Uživateli stačí připojit IoT zařízení k základní jednotce a naskenovat QR kód do řídící aplikace. Následně může řídit a sledovat IoT senzory vzdáleně, třeba ze zahraničí.

AirLive IP kamera SmartCube 300W je Wi-Fi kamera s vysokým rozlišením. Díky AirLive Smart Life aplikaci můžete sledovat v reálném čase, co se děje ve vaší domácnosti.

Druhy balíčků

Balíčky SK-101 (základní jednotka/brána, senzor 3v1, PIR sensor, Smart Plug)

Balíček SK-102 (základní jednotka/brána, senzor 3v1, PIR sensor)

Balíček SK-103 (základní jednotka/brána, senzor 3v1, PIR sensor, bezdrátový Cube)

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení