Menu

Jak domluvit tvrdohlavé klávesnici

18.03.2017 14:52 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Jak domluvit tvrdohlavé klávesnici

Jak domluvit tvrdohlavé klávesnici | foto: CHIP

Někdy ani připojení tak jednoduchého zařízení, jakým je klávesnice, neproběhne bez komplikací.

V případě, že toto vstupní zařízení neodpovídá, postupujte klasicky. Nejprve tedy vyzkoušejte jiný USB port a zkuste metodu „vystoupit – nastoupit“ – restartujte počítač. Pokud to nepomůže, klávesnici znovu nainstalujte. Přejděte do Ovládacích panelů a najděte v části »Hardware a zvuk« položku »Zobrazit zařízení a tiskárny«. Jestliže zde vidíte USB klávesnici, klikněte na ni pravým tlačítkem myši a z kontextové nabídky vyberte »Poradce při potížích«.

klavesnice2-nahled

Pokud poradce nepomůže, klávesnici odpojte, odinstalujte její ovladače, restartujete počítač a znovu ji připojte. Windows se znovu pokusí nainstalovat ovladače. Nepomůže-li ani to, ve Správci zařízení aktivujte přes nabídku »Zobrazit« volbu »Zobrazit skrytá zařízení« a odinstalujte všechny ovladače klávesnice.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení