Menu

Jaký bude Huawei Ascend P8?

24.03.2015 09:42 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Jaký bude Huawei Ascend P8?

Jaký bude Huawei Ascend P8? | foto: CHIP

Čínské firmě Huawei se daří vyrábět velmi dobře vybavené telefony, dostupné za rozumné ceny. Nyní se na internetu objevily první informace o chystaném vlajkovém modelu Ascend P8.

Snímky chystaného telefonu, které jsme mohli poprvé vidět na twitterových účtech Cinquetacche a OnLeaks, prozrazují že Huawei Ascend P8 bude mít kovové tělo, které by mělo být silné jen 6,6 milimetrů. Na zadní straně smartphonu by se mohl nacházet senzor otisku prstů.

Podle již dříve uniklých informací by měl mít špičkový Huawei Ascend P8 displej s úhlopříčkou 5,2 palce a Full HD rozlišením a pohánět by jej mohl osmijádrový procesor Kirin 930, doplněný 3 GB operační paměti.

Definitivní odpověď na spekulace o vlastnostech nového smartphonu Huawei Ascend P8 nám poskytne až jeho oficiální představení, které proběhne 15. dubna v Londýně.

onle-62886c220951e893-nahled

S více než 21 miliony prodaných smartphonů v posledním čtvrtletí roku roku 2014 je čínská firma Huawei aktuálně čtvrtým největším výrobcem smartphonů na světě. První tři příčky náleží firmám Apple, Samsung a Lenovo.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení