Menu

„Jóga“ dostupná v ČR

17.12.2012 11:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
„Jóga“ dostupná v ČR

„Jóga“ dostupná v ČR | foto: CHIP

Společnost Lenovo letos uvedla nová konvertibilní zařízení optimalizovaná pro systém Windows 8/RT. Jde o kombinace notebooku a tabletu v netradičním provedení. Mezi tato zařízení patří i flexibilní vícerežimový notebook IdeaPad Yoga 11 a jeho 13palcový společník IdeaPad Yoga 13. Obě zařízení jsou již v prodeji i v České republice.

Lenovo IdeaPad Yoga 11 i 13 lze používat ve čtyřech režimech. Je možné je transformovat z notebooku na tablet jedním pohybem a jako jedny z prvních konvertibilních PC je lze použít i dalšími dvěma způsoby, jako stojánek nebo „stan“. Stojánek je volbou pro prohlížení obrázků nebo sledování filmů, režim stan je vhodný například pro hraní her nebo videochat.

IdeaPad Yoga 11 je poháněn procesorem NVIDIA Tegra 3 a má tloušťku 15,6 mm. V kombinaci s 11,6palcovým displejem, hmotností jen 1,25 kg a až 13 hodinami výdrže na baterii představuje konvertibilní notebook Yoga 11 zajímavého společníka pro práci, zábavu i na cesty.

Ultrabook IdeaPad Yoga 13 je řešením pro profesionály, kteří chtějí svůj pracovní nástroj používat i v osobním životě. Je vybavený výkonnými procesory Intel Core třetí generace a operačním systémem Windows 8. Vydrží až 8 hodin provozu na baterii. Tenký je 16,6 mm a váží jen 1,54 kg. IdeaPad Yoga je dostupný ve stříbrném a oranžovém barevném provedení.

IdeaPad Yoga 11 je dostupný za cenu od 18 980 Kč vč. DPH a IdeaPad Yoga 13 za cenu od 27 000 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení