Menu

K UHD televizorům Samsung filmy ve 4K zdarma

09.06.2014 10:59 | Pavel Trousil + Přidat komentář
K UHD televizorům Samsung filmy ve 4K zdarma

K UHD televizorům Samsung filmy ve 4K zdarma | foto: CHIP

Samsung zpřístupňuje v rámci aplikace Topfun nejrůznější dokumentární filmy v rozlišení 4K zdarma pro všechny majitele letošních modelů UHD televizorů.

uhd-topfun-nahled

Samsung rozšiřuje možnosti sledování obsahu v dosud nejvyšším rozlišení. Ve všech letošních modelech UHD televizorů je nyní k dispozici v aplikaci Topfun speciální sekce UHD Free. Zákazníci získávají zdarma osm krátkých dokumentárních filmů v rozlišení 4K. Do konce roku přibudou další a to z oblastí, jako je cestování, fauna, flora či vaření. Kromě přehrávání vlastního obsahu, jako jsou fotky nebo videa z Note 3 a GALAXY S5 si tak nyní mohou užít maximálně detailní rozlišení i při sledování těchto snímků.

Nejnovější 4K obsah je přístupný bez nutnosti registrace až do 30. června 2015. Stačí se prostřednictvím UHD televizoru (modely 2014) připojit k internetu a v aplikaci Topfun přehrát do konce roku 2014 alespoň jedno 4K video. Doporučená rychlost internetového připojení je 25 Mbit/s.

Dalším řešením je tzv. One Connect Box, který uchovává mozek televizoru externě mimo samotný přístroj. Obsahuje všechny potřebné konektory a připojuje se pouze jediným kabelem. V případně rapidních změn na poli televizní techniky tak bude stačit vyměnit jen One Connect Box, nikoliv celý televizor. O sladění televizorů s nejnovějšími formáty UHD se pak postará Samsung UHD Evolution Kit. Rovněž zajistí, že budou mít zákazníci přístup ke všem aktuálním vylepšením Samsung Smart TV včetně nového ovladače Smart control.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení