Menu
CHIP Speedtest

K UHD televizorům Samsung filmy ve 4K zdarma

09.06.2014 10:59 | Pavel Trousil
K UHD televizorům Samsung filmy ve 4K zdarma

Samsung zpřístupňuje v rámci aplikace Topfun nejrůznější dokumentární filmy v rozlišení 4K zdarma pro všechny majitele letošních modelů UHD televizorů.

uhd-topfun-nahled

Samsung rozšiřuje možnosti sledování obsahu v dosud nejvyšším rozlišení. Ve všech letošních modelech UHD televizorů je nyní k dispozici v aplikaci Topfun speciální sekce UHD Free. Zákazníci získávají zdarma osm krátkých dokumentárních filmů v rozlišení 4K. Do konce roku přibudou další a to z oblastí, jako je cestování, fauna, flora či vaření. Kromě přehrávání vlastního obsahu, jako jsou fotky nebo videa z Note 3 a GALAXY S5 si tak nyní mohou užít maximálně detailní rozlišení i při sledování těchto snímků.

Nejnovější 4K obsah je přístupný bez nutnosti registrace až do 30. června 2015. Stačí se prostřednictvím UHD televizoru (modely 2014) připojit k internetu a v aplikaci Topfun přehrát do konce roku 2014 alespoň jedno 4K video. Doporučená rychlost internetového připojení je 25 Mbit/s.

Dalším řešením je tzv. One Connect Box, který uchovává mozek televizoru externě mimo samotný přístroj. Obsahuje všechny potřebné konektory a připojuje se pouze jediným kabelem. V případně rapidních změn na poli televizní techniky tak bude stačit vyměnit jen One Connect Box, nikoliv celý televizor. O sladění televizorů s nejnovějšími formáty UHD se pak postará Samsung UHD Evolution Kit. Rovněž zajistí, že budou mít zákazníci přístup ke všem aktuálním vylepšením Samsung Smart TV včetně nového ovladače Smart control.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení