Menu

Kamera do auta bez zbytečných funkcí

03.10.2017 17:08 | Milan Loucký + Přidat komentář
Kamera do auta bez zbytečných funkcí

Kamera do auta bez zbytečných funkcí | foto: CHIP

Transcend představuje DrivePro 50. Malou a cenově dostupnou kameru do auta bez zbytečných funkcí. Hlavní předností je u ní snadnost obsluhy.

DrivePro 50 se vyznačuje objektivem se clonou F/1.8 a zorným úhlem 130 stupňů. Vestavěný G-senzor aktivuje režim nouzového záznamu v případě zjištění kolize. Nouzový záznam lze také zapnout pomocí speciálního tlačítka na zařízení. Takový záznam se nepřepisuje.

Kamera dokáže pomocí Wi-Fi připojení komunikovat prostřednictvím aplikace DrivePro se zařízeními se systémy Android a iOS. Po spárování kamery s mobilním zařízením, je možné změnit její nastavení a zobrazit živý náhled.

Součástí balení kamery je paměťová karta microSDHC řády High Endurance s kapacitou 16 GB. Vyznačuje se zvýšenou odolností proti vnějším vlivům a zaručuje spolehlivý záznam 3000 hodin záznamu. Karta je vyrobena na bázi čipů MLC NAND.

DrivePro 50 je dostupná v provedení s přísavným držákem nebo s oboustrannou lepicí páskou. V obou případech je k dostání za 2520 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení