Menu

Kapesní nabíječka Varta Pocket Charger

07.11.2012 15:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kapesní nabíječka Varta Pocket Charger

Kapesní nabíječka Varta Pocket Charger | foto: CHIP

Nová kapesní nabíječka Varta Pocket Charger je vcelku jednoduché zařízení, které hlavně malými rozměry a hmotností 192 gramů, díky nimž ji lze snadno přibalit na cesty.

 

 

 

Přes kompaktní rozměry 117 x 45 x 18 mm je schopná nabít 2 nebo 4 NiMH baterie typu AA, nebo AAA najednou. S ohledem na životnost napájecích článků je praktická i tzv. funkce "Safety Timer", která brání přebíjení baterií. Pro každý pár baterií (přední a zadní) je umístěna stavová dioda, jejíž zhasnutí indikuje konec nabíjení. Majitele může integrovaná zásuvka, díky níž se nabíječka zasune přímo do elektrické zástrčky a není tak potřeba s sebou vozit speciální napájecí adaptér. Zařízení nabije baterie podle kapacity v rozsahu 7-12 h a výrobce na něj poskytuje tříletou záruku. V základním balení jsou s nabíječkou přibaleny čtyři přednabité baterie AA Ready2Use s kapacitou 2100 mAh. Cena setu je 599 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení