Menu

Kasa.cz zřizuje bezplatná výdejní místa na pobočkách Mountfieldu a Uloženka.cz

25.04.2014 15:00 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Kasa.cz zřizuje bezplatná výdejní místa na pobočkách Mountfieldu a Uloženka.cz

Kasa.cz zřizuje bezplatná výdejní místa na pobočkách Mountfieldu a Uloženka.cz | foto: CHIP

Internetový obchod Kasa.cz otevřel ve spolupráci s přepravní společností DPD 64 nových výdejních míst Kasapoint, v nichž si zákazníci mohou osobně vyzvednout své internetové nákupy. Osobní odběr je přitom zcela zdarma.

„Podle průzkumu Kasa.cz téměř 60 % lidí nakupujících na internetu upřednostňuje osobní odběr zakoupeného zboží před jiným způsobem doručení.  Otevřením výdejních míst Kasapoint v 64 lokalitách po celé republice tedy chceme vyjít vstříc potřebám našich zákazníků,“ informovala Andrea Čižmářová, ředitelka Kasa.cz a dodala: „Stejně jako ve stávajících čtyřech kamenných prodejnách Kasahouse, které se nacházejí v Praze, Brně a Ostravě, bude i v Kasapointech umožněn osobní odběr zboží zcela zdarma.“

kasaaaa-nahled

Kasapointy najdou zákazníci internetového prodejce Kasa.cz v prostorách DPD ParcelShop – v prodejnách Mountfieldu a na pobočkách Uloženka.cz, které jsou rozprostřeny po celé republice, a jsou tudíž snadno dostupné ze všech lokalit. Kompletní seznam těchto výdejních míst je na www.kasa.cz/vydejni-mista. Kasapointy využijí zákazníci především při nákupech menších domácích spotřebičů, IT techniky či spotřebního zboží, jako je například krmivo pro psy.

dpd-parcelshop-mapa-nahled

V Kasapointech bude zakoupené zboží uloženo po dobu sedmi kalendářních dní a zákazník si je bude moci vyzvednout i během víkendu. Pokud nakupující zvolí platbu za zboží prostřednictvím dobírky, v Kasapointech na pobočkách Mountfieldu za ně může zaplatit v hotovosti nebo platební kartou. „O zásilce budou zákazníci informováni prostřednictvím sms a e-mailu, k dispozici jim bude také naše klientská linka,“ uvedla Andrea Čižmářová a dodala: „Věříme, že navýšení počtu výdejních míst, kde je osobní odběr zboží zcela zdarma, naši zákazníci uvítají. Nové Kasapointy navíc přinesou i zrychlení celé logistiky,“ dodala. Doručení zboží na vybrané výdejní místo je realizováno přepravní společností DPD.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení