Menu

Kaspersky: bezpečný prohlížeč pro Windows Phone

19.03.2014 10:24 | Karel Kovar + Přidat komentář
Kaspersky: bezpečný prohlížeč pro Windows Phone

Kaspersky: bezpečný prohlížeč pro Windows Phone | foto: CHIP

Společnost Kaspersky Lab představila bezpečný webový prohlížeč pro chytré telefony s operačním systémem Windows Phone.

Aplikace Kaspersky Safe Browser for Windows Phone je zdarma a uživatelé si ji mohou stáhnout z oficiálního obchodu s aplikacemi Windows Phone Store.

 

Bezpečný prohlížeč chrání před phishingem, blokuje odkazy na potenciálně nebezpečný obsah, získává informace v reálném čase o nejnovějších škodlivých stránkách z cloudové databáze Kaspersky Security Network a nabízí také možnost filtrování obsahu dle kategorií. Může tak být přidán do takzvaného dětského koutku, speciálního oddílu v chytrých telefonech s Windows Phone, v němž je uchováván obsah a aplikace vhodné pro děti, které do něj vybírají rodiče.

Kaspersky Safe Browser for Windows Phone rozšiřuje portfolio produktů Kaspersky Lab pro mobilní platformy, které nyní zahrnuje Kaspersky Internet Security for Android pro zařízení s Androdiem nebo bezpečný prohlížeč pro iOS.

kasp2

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení