Menu

Kdy mi to jede?

14.01.2020 14:12 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kdy mi to jede?

Kdy mi to jede? | foto: CHIP

Cestující hromadnou dopravou v Praze nově mohou zjistit aktuální odjezdy autobusů DPP. Bohužel zatím jen autobusů a jen prostřednictvím webové stránky.

Dopravního podniku hlavního města Prahy informoval na Twiitteru o tom, že dnešní den se zapíše do historie informování cestujících v Praze. Ode dneška totiž zveřejňuje aktuální odjezdy ze zastávek i u autobusů DPP. V testovacím režimu jsou zatím informace k dispozici na stránce http://kdymitojede.cz. Na této stránce můžete zadat zastávku a následně zjistíte, kdy má autobus odjíždět a jaké je aktuální zpoždění tohoto spoje. Bohužel stránka občas padá a mnohem praktičtější by bylo zjistit tuto informaci prostřednictvím nějaké oblíbené aplikace pro smartphony, nebo na mapě, jako je to v případě hromadné dopravy v Brně - http://mapa.idsjmk.cz/.

kdytojede-nahled

Snad se tedy brzy objeví aktuální informace o zpoždění i v aplikacích, jako je PID Lítačka, Jízdní řády, nebo Jízdní řády IDOS a to včetně informací o tramvajích.

kdytojede2-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení