Menu

Kingston 16 GB microSDHC Class 10

17.02.2010 13:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kingston 16 GB microSDHC Class 10

Kingston 16 GB microSDHC Class 10 | foto: CHIP

Malé rozměry paměťových karet nejsou překážkou velké kapacitě a rychlosti. Společnost Kingston předvedla paměťovou kartičku, která tato pravidlo potvrzuje.

I když mají mikroSD karty plochu pouze 165 mm2 (rozměry 11x15 mm) a tloušťku 1 mm, dokáže nově uváděný model zapisovat data minimální rychlostí 10 MB/s. MikroSD karty se spíše než v klasických digitálních fotoaparátech používají nejčastěji v malých zařízeních, jako jsou mobilní telefony, MP3 přehrávače, ale díku konverzím je lze použít i ve fotoaparátech a videokamerách. Na paměťovou kartu Kingston 16 GB microSDHC třídy 10 se vztahuje doživotní záruka a je k ní poskytována nepřetržitá technická podpora. Doporučená koncová cena této karty je 2676 Kč vč. DPH, respektive 2690 Kč vč. DPH (se dvěma adaptéry pro miniSD a SD slot).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení