Menu

Klasický set klávesnice s myší za normální cenu

17.01.2013 13:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Klasický set klávesnice s myší za normální cenu

Klasický set klávesnice s myší za normální cenu | foto: CHIP

Zalman rozšířil svoji nabídku periferií o první set klávesnice s myší – ZM-K380 Combo. Set je určen pro ty, kteří chtějí pohodlně pracovat s drátovou myší i klávesnicí o normálním rozložení a nechtějí utrácet příliš velké peníze. Předpokládaná cena soupravy se bude pohybovat okolo 500 Kč.

 

 

 

Zalman ZM-K380 je membránová klávesnice se 106 klávesami, které podle výrobce vydrží až 10 milionů stisků, myš – ZM-150 – je 3tlačítkový model s maximálním rozlišením senzoru 1000 DPI a předpokládanou životností 5 milionů stisků.

Klávesy modelu ZM-K380 mají zvýrazněné okraje a klávesnice je vybavena nožičkami pro nastavení výšky ve dvou polohách. Rozměry klávesnice ZALMAN ZM- K380 jsou 177 (D) x 459 (Š) x 24 (V) mm, a její hmotnost činí 530 g. Sada je vyrobena z odolného materiálu typu ABS.

Myš ZM-M150 byla vybavena optickým senzorem Pixart PAN3512 (senzor firmy Pixart byl použitý také u modelu pro hráče M400), což zajišťuje dostatečnou přesnost nejen během typického používání ale také při hrání na amatérské úrovni. Model je určen jak pro praváky tak i leváky. Na spodní straně byly použity teflonové pásky pro lepší skluz myši. Rolovací kolečko s možností stisku bylo potaženo gumou, proto prsty neklouzají po jeho povrchu. Rozměry modelu ZM-M150 jsou 111 (D) x 59 (Š) x 35 (V) mm a hmotnost činí 63 gramů. Jak klávesnice, tak myš se k PC připojují pomocí 1,5 metru dlouhého USB kabelu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení