Menu

Klávesnice pro Smart TV Samsung

10.12.2014 11:29 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Klávesnice pro Smart TV Samsung

Klávesnice pro Smart TV Samsung | foto: CHIP

Ovládání multimediálních funkcí tzv. Smart TV prostřednictvím běžného dálkového ovladače je velmi komplikované a neohrabané. Řešením může být speciální klávesnice Trust Sento.

Klávesnice Sento Smart TV umožňuje snadný pohyb po obrazovce i rychlé a pohodlné psaní. Má klasické rozložení kláves, kde jsou vedle tlačítka ESC umístěny multimediální funkce pro ovládání hlasitosti, přepínání kanálů i vstup do Smart Hub a další. Numerickou klávesnici nahrazuje na pravé straně touchpad s oběma tlačítky myši a navigační klávesy pro rychlý pohyb na stránce nahoru/dolů. Bezdrátové připojení na vzdálenost až 10 m zajišťuje microUSB přijímač připojený k televizi. Klávesnice je napájena dvěma AAA bateriemi, je lehká, kompaktní a kompatibilní s většinou nových televizorů Samsung Smart TV.

trust-sento-klavesnice-pro-smart-tv

Sento Smart TV je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1 399 Kč s DPH pro Českou republiku a 52,99 euro s DPH na Slovensku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení