Menu

Klouže rychle, precizně a spolehlivě na jakémkoli povrchu

21.06.2018 13:17 | Milan Loucký + Přidat komentář
Klouže rychle, precizně a spolehlivě na jakémkoli povrchu

Klouže rychle, precizně a spolehlivě na jakémkoli povrchu | foto: CHIP

Nová bezdrátová myš Natec Jaguar přináší precizní optický snímač Blue Sense pro jakýkoli povrch a automatické přizpůsobení rozlišení podle rychlosti pohybu myši, ale také super rychlý Scroll.

Dobrá kancelářská myš by měla mít několik důležitých funkcí, které maximalizují pohodlí při každodenní práci. Bezdrátová myš Natec Jaguar nabízí precizní optický snímač Blue Track s automatickým přizpůsobením rozlišení do rychlosti pohybu myši, ale také přepínání rychlosti rolovacího kolečka a další praktické funkce.

Srdcem myši je precizní optický snímač s automatickým přizpůsobením rozlišení od 800 do 2400 DPI, které se nastavuje automaticky v závislosti na rychlosti pohybu myši. Snímač podporuje technologii Blue Track, která umožnuje provoz prakticky na každém povrchu, včetně skla, což se v prostředí mnoha konferenčních sálů nebo kanceláří může stát nedocenitelnou vlastností.

Další, nenahraditelnou vlastností myši Natec Jaguar, je ultra rychlé rolovací kolečko, které umožnuje rychlé přesouvání dokumentů a rolování internetových stránek. Díky speciálnímu tlačítku v horní části myši lze režim rolovacího kolečka jednoduše změnit z rychlého na standardní.

Myš Natec Jaguar je vybavena moderním nano-přijímačem USB 2.0 s 2,4 GHz RF technologií, což zaručuje bezproblémový dosah až 10 m a nízkou spotřebu energie pro dlouhodobé používání bez výměny baterií. Jaguar obsahuje pokročilý systém úspory energie, který v případě delší nečinnosti přepne myš do režimu hibernace. Obnovení provozu lze provést stisknutím libovolného tlačítka.

Bezdrátová myš Natec Jaguar je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 652 Kč včetně DPH. 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení