Menu

Kodak ohlašuje návrat do světa foto&video

26.10.2017 12:56 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kodak ohlašuje návrat do světa foto&video

Kodak ohlašuje návrat do světa foto&video | foto: CHIP

Společnost elem6 oznámila návrat legendy fotografické techniky na český trh. Americká značka Kodak působí na poli fotografie více než sto let. V době, kdy klasickou fotografii vystřídaly digitální technologie, se ale Kodak ztratil z výsluní. 

Nyní přichází divize KODAK PixPro s digitálními fotoaparáty a akčními kamerami včetně 360° VR kamer a kompaktů s funkcí ultrazoom pro běžné i náročnější uživatele.

kodak2-nahled

Fotoaparáty Kodak se dělí do dvou modelových řad. Společným rysem obou řad je podle výrobce intuitivní ovládání. Řada Friendly Zoom je vhodná ke každodennímu užívání a nabízí vyvážený poměr mezi výbavou a cenou. Disponují snímačem s rozlišením 16Mpix, zvládají záznam HD videa, mají LCD displej a optiku a až 20násobným optickým zoomem.

kodak3-nahled

Řada digitálních fotoaparátů Astro Zoom vyniká především možnostmi optického zoomu s obrovským rozsahem a širokou škálou nastavení v jednotlivých režimech. Ergonomicky tvarované tělo je inspirováno profesionálními fotoaparáty. Výhodou těchto přístrojů je univerzální zoom s optickou stabilizací.

kodak1-nahled

Akční kamery Kodak VR/Action Cam jsou zkonstruované i pro natáčení 360° videí. Mezi produkty jsou jak Full HD, tak 4K (Ultra HD) modely. Všechny jsou odolné proti prachu, mrazu, pádu nebo stříkající vodě. Videa jsou ve všech rozlišeních kompatibilní s platformou YouTube a Facebook 360°. Po nahrání na YouTube lze videa také se speciálními brýlemi sledovat ve virtuální realitě. Pro úpravu videí lze použít editovací software, který je zdarma.   

Součástí všech přístrojů Kodak je mimo kvalitních produktů i nadstandardní záruka expresního vyřízení v případě poruchy prostřednictvím bezplatného vyzvednutí produktu kurýrem a opětovného doručení dle přání a časových možností zákazníka.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení