Menu

Komfort, barvy a přívětivost ve velkém 34palcovém formátu

20.11.2018 10:35 | Milan Loucký + Přidat komentář
Komfort, barvy a přívětivost ve velkém 34palcovém formátu

Komfort, barvy a přívětivost ve velkém 34palcovém formátu | foto: CHIP

Vylepšený velkoformátový monitor Philips BDM3470UP s 34" (86,7 cm) obrazovkou UltraWide QHD je vybaven širokou škálou funkcí a inovativních technologií pro podporu produktivity a maximálního zážitku jak v kanceláři, tak doma.

Technologie CrystalClear a IPS panel přinášejí živé barvy a ostrý obraz, přičemž funkce UltraWide MultiView nabízí dostatek místa pro práci i zábavu. Bohatá výbava portů dělá z připojení různých zařízení hračku a díky SmartErgoBase stojanu si každý uživatel najde optimální pracovní polohu. Díky své mnohostrannosti je skvělou volbou jak pro profesionály, tak i domácí uživatele. 

philips-bdm3470up

Pracovat na novém monitoru Philips BDM3470UP je skutečnou podívanou. Jeho UltraWide formát 21:9 v kombinaci s CrystalClear Quad HD 3440 x 1440 bodovým rozlišením dodává uživatelům špičkový panoramatický obraz do nejemnějších detailů. Kvalitu obrazu vylepšuje i použití IPS panelu, který nabízí vynikající barevné podání a ostrost zobrazení, takže je prohlížení fotografií, sledování filmů nebo i brouzdání po internetu skutečnou pastvou pro oči. Monitor nabízí i široké pozorovací úhly 178/178 stupňů. Zajímavou vlastností modelu Philips BDM3470UP je technologie SmartUniformity, která se stará, aby nedocházelo k fluktuacím v barevném podání a jasu monitoru a zaručuje tak, že fotografové, grafici, designéři a všichni ostatní profesionálové se můžou 100% spolehnout na věrnost barev svého obrazu.

philips-bdm3470 Model Philips BDM3470UP díky úhlopříčce 34 palců nabízí uživatelům dostatek místa pro jejich projekty. Ať už se jedná o rozsáhlé tabulky, srovnávání tabulek, detailní CAD-CAM projekty nebo vše najednou. Navíc funkce MultiView dává možnost k monitoru připojit různá zařízení a sledovat tak obsah z vícero zdrojů současně. To potěší všechny, kdo milují multitasking a pokud by uživatelé potřebovali ještě více místa, díky tenkému rámečku lze vytvořit působivá vícemonitorová řešení.

Uživatelé monitoru Philips BDM3470UP využijí všech jeho možností díky řadě funkcí, které ulehčují práci. Pro maximální pohodlí při práci je monitor vybaven SmarErgoBase stojanem, který umožňuje nastavit ideální výšku, náklon, natočení monitoru nebo jeho obrácení do vertikální polohy, díky funkci pivot. Navíc je vybaven rychlými USB 3.0 porty, HDMI pro maximální univerzálnost a kvalitními stereo reproduktory.

Monitor Philips BDM3470UP je již na trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 16 739 Kč (659 euro).

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení