Menu

Kompaktní a rychlý skener

04.12.2014 12:31 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kompaktní a rychlý skener

Kompaktní a rychlý skener | foto: CHIP

Společnost Epson představila nový, rychlý a praktický stolní skener pro použití doma i v kanceláři. Stolní skener Perfection V19 s rozlišením 4 800dpi nabízí možnost skenování i na výšku, čímž ušetří místo na pracovní ploše.

epson-perfection-v19

Kompaktní design skeneru V19 zajišťuje, že přístroj na pracovní ploše nezabere mnoho místa. Vestavěný stojan umožňuje střídání mezi pozicemi na výšku a na šířku, aniž byste na pracovní ploše museli mít vyhrazeno zvláštní místo. Skener V19 se napájí a připojuje pomocí kabelu microUSB, takže nepotřebujete žádný adaptér. Skener V19 je vhodný jak pro domácí skenování dokumentů a fotografií, tak pro firemní nízkoobjemové skenování, jako např. skenování obchodních dokumentů, obrázků, identifikačních průkazů a mnoho dalšího.

Software Epson Easy Photo Fix zlepšuje kvalitu obrazu, odstraňuje prachové částice, obnovuje vybledlé barvy a upravuje prosvětlení. Součástí skeneru jsou také funkce na vylepšení textových a ostatních dokumentů, které dodávají textu ostrost, zvýrazňují či odstraňují barvy a u oboustranných dokumentů eliminují nežádoucí prosakování. Skener disponuje čtyřmi tlačítky pro rychlý start, které usnadňují ovládání. Můžete jim přiřadit vlastní úlohy. Skener je opatřen odnímatelným víkem, které přináší možnost snadného skenování objemných knih, fotoalb a dalších vázaných dokumentů.

Skener Perfection V19 bude možné zakoupit od února 2015.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení