Menu

Kompaktní přenosný skener

19.12.2014 10:59 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kompaktní přenosný skener

Kompaktní přenosný skener | foto: CHIP

Canon má v nabídce nový ultra kompaktní přenosný skener s vylepšeným podáváním dokumentů a softwarovou výbavou.

p-208ii-in-hand-lores-nahled

Kompaktní a elegantní přenosný skener P-208II nahrazuje model imageFORMULA P-208 a je vhodný pro mobilní i domácí uživatele. Nový mechanismus vkládání papíru podle výrobce zjednodušuje skenování většího počtu dokumentů – automatický podavač zvládne až 10 listů.

p-208ii-usb-detail-lores-nahled

Model P-208II se může pochlubit rychlostí oboustranného skenování až 16 obr./min. Společnost Canon u této verze zdokonalila také software. Standardní součástí dodávky skeneru jsou nové verze CaptureOnTouch 3, CaptureOnTouch Lite 3 a BizCard, které zjednodušují samotné skenování i následné zpracování dokumentů. Díky softwarovým vylepšením je snadná i spolupráce s cloudovými aplikacemi. Mezi podporované cloudy patří například Dropbox, OneDrive a Evernote.

Model P-208II je kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac. K dispozici jsou také ovladače pro standardní rozhraní ISIS i TWAIN a nový model podporuje i technologii Kofax VirtualReScan (VRS).

p-208ii-w-paper-top-lores-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení