Menu

Kompaktní tiskárna Canon

09.08.2017 10:55 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kompaktní tiskárna Canon

Kompaktní tiskárna Canon | foto: CHIP

Ultra kompaktní tiskárna SELPHY CP 1300 přináší možnost tisku fotografií v podstatě kdekoliv. Vděčí za to kompaktním rozměrům a také Wi-Fi konektivitě nabízející tisk z fotoaparátů nebo chytrých telefonů. Součástí nové tiskárny je i výklopný LCD displej.

Malá tiskárna Canon SELPHY CP 1300 umožňuje tisk v profesionální kvalitě. Díky sublimační technologii tisku na bázi barviva může vytisknout od každé barvy až 256 odstínů, tedy celkem 16,777 miliónů barev.  Uživatelé mají na výběr mezi lesklou a třemi variantami pololesklé povrchové úpravy výsledné fotografie. Výtisk v kvalitě fotografické laboratoře tiskárna nabídne za pouhých 47 sekund. Je odolný vůči vyblednutí v důsledku stárnutí, tak i proti otiskům špinavých prstů.

Díky průvodci Face Frame a možnosti výběru z celkem 43 předdefinovaných formátů mohou uživatelé velmi snadno vytvářet dokladové fotografie. Součástí těchto výtisků jsou proto i značky pro přesný ořez.  Díky Wi-Fi konektivitě mohou uživatelé tisknout bezdrátově z fotoaparátu, chytrého telefonu nebo tabletu. Canon SELPHY CP 1300 je kompatibilní se zařízením s operačními systémy Apple iOS i Android a technologiemi AirPrint a Mopria. Součástí nové tiskárny je i slot pro paměťovou kartu.

Lehkou tiskárnu lze doplnit o velkokapacitní baterii, takže tiskne i v místech bez elektrické zásuvky. K tiskárně se navíc díky funkci Party Shuffle Print může pomocí aplikace Canon PRINT připojit více uživatelů současně.  Tisknout fotografie je možné ve formátu o velikosti pohlednice nebo kreditní karty a k dispozici je i formát malých samolepek. Součástí tiskárny je displej o úhlopříčce 8,1 cm (3,2 palce). Novinka se může pochlubit stylovým designem i třemi barevnými variantami – bílou, černou a růžovou. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení