Menu

Konvertibilní počítač pro firmy

08.06.2018 10:48 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Konvertibilní počítač pro firmy

Konvertibilní počítač pro firmy | foto: CHIP

HP představilo nový konvertibilní počítač HP ProBook x360 440 G1, který je určený především pro rostoucí firmy a mobilní pracovníky. Ty bude chtít oslovit praktickou překlopnou konstrukcí, stylovým designem, vysokým výpočetním výkonem a „byznysovými“ funkcemi.

Srdcem nového ultratenkého zařízení s operačním systémem Windows 10 je 8. generace procesorů Intel Core. Také díky nim nabízí výkon, zabezpečení a odolnost, které firmy potřebují, to vše navíc v 360° balení. Uživatelé mohou rychle zpracovávat své nápady pomocí volitelného digitálního pera a nahradit stolní počítač díky jedinému kabelu umožňujícímu dokování přes USB-C.

Notebook má například vestavěné zabezpečení HP BIOSphere Gen4, firmware, který automatizuje ochranu BIOSu a usnadňuje správu. Můžete ho použít jako laptop i tablet a umístit v pozici stojan, nebo stan.  HP ProBook x360 440 bude v České republice dostupný od 1. 8. 2018 za cenu začínající na 19 900 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení