Menu

Kovové hodinky Sony SmartWatch 3

06.01.2015 13:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kovové hodinky Sony SmartWatch 3

Kovové hodinky Sony SmartWatch 3 | foto: CHIP

Chytré hodinky firmy Sony už jsou k dispozici ve třetí verzi a tentokrát v provedení z nerezové oceli. V celosvětové distribuci se objeví již příští měsíc. 

01-smartwatch3-stainless-steel-side-nahled Chytré hodinky SmartWatch 3 v provedení z nerezové oceli díky svému modernímu vzhledu vypadají luxusně a mnohem lépe než předchozí „plastové“ verze. Jsou vybaveny transflektivním displejem s rozlišením 320×320 bodů a úhlopříčkou 1,6“, který je podle výrobce dobře čitelný i na přímém slunci. Hodinky jsou chráněny proti vodě (IP68 rating) a nabíjejí se přes standardní microUSB port.

Aby firma Sony nabídla více možností, jak příslušenství stylově nosit, umožní majitelům hodinek i partnerským značkám personalizovat tyto hodinky pomocí libovolného pásku o šířce 24 mm. V kombinaci s chytrým telefonem s operačním systémem Android nabízejí hodinky SmartWatch 3 více zábavy a praktických funkcí. Samy o sobě nabízí nativním přehráváním hudby, inteligentní systém senzorů a zabudovaným GPS modul. 

03-smartwatch3-colour-range-nahled

Golfshot a iFit jsou dva z partnerů, kteří v současné době vyvíjejí aplikace Android Wear pro Sony SmartWatch 3. Firma Sony také oznámila nové partnerství s leteckou společností Virgin Atlantic, které se zaměří na společný rozvoj možností uplatnění příslušenství SmartWear na palubách letadel. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení