Menu
CHIP Speedtest

Test: Wodasport SolarDozer I-268

15.10.2019 14:32 | Michal Bareš
Test: Wodasport SolarDozer I-268

Odolný powerpack s velkou kapacitou, možností bezdrátového dobíjení přes QuickCharge 3.1, LED svítilnou a čtyřmi USB porty.

Powerpack s obří kapacitou 26 800 mAh poslouží i pro bezdrátové nabíjení mobilních zařízení, lze jej teoreticky dobít solárním panelem a kromě dvou konektorů typu USB-A (3,1A, 2,4A) obsahuje i USB-C a microUSB porty. Pomocí posledních dvou jmenovaných jej lze i dobíjet. Poměrně mohutný odolný kryt splňující standard IP66 dále obsahuje 18 LED diod, které lze rozsvítit v několika režimech (od lampičky až po nouzový maják). Bílé LED diody doplňuje i nouzová červená. Bezpečné dobíjení připojených zařízení jistí šestinásobná ochrana proti přepětí, záměně pólů a proti zkratu na vstupu i na výstupu. Při dobíjení telefonu přes USB-C jsme naměřili výkon 8,3 W a při bezdrátovém dobíjení dokázal SolarDozer dobít 400 mAh za hodinu (podporuje QuickCharge 3.1). Příjemná je možnost dobíjet připojená zařízení a zároveň powerpack. Zařízení má rozměry 178 x 90 x 28 mm a hmotnost 563 g.  

CHIP Velmi dobrý (1,6)

wodasound.com, 1 899 Kč

 


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení