Menu
CHIP Speedtest

X-mini Clear: Průhledná hudba

20.05.2015 13:35 | Vojtěch Trousil
X-mini Clear: Průhledná hudba

Přenosný X-mini Clear s 2.1 audiosystémem je zajímavá volba pro outdoorové posluchače, kteří si rádi dopřejí kvalitní a hlasitý poslech kdekoliv venku bez zdroje energie a zbytečných propriet.

Reproduktor X-mini se pohodlně vejde do batohu či jiných zavazadel a vzhledem k velikosti nabízí opravdu skvělý hudební zážitek. Vhodně poslouží i pro ozvučení pracovního stolu či pro jiné interiérové poslechy. A pokud si s sebou rádi berete hudební doprovod i kamkoliv na party či zábavu, atmosféru zpříjemní třímódové osvětlení prosvítající přes zádní průhledný kryt.

x-mini-repro-nahled

Horní panel s jednoduchým dotykovým ovládáním umožňuje přepínat skladby, snižovat/zvyšovat hlasitost a vypnout podsvícení, pokud chcete, aby reproduktor vydržel co nejdéle. Najdete zde i přepínač mezi Bluetooth/NFC a připojením pomocí jacku. Díky zabudovanému mikrofonu s potlačováním šumu lze reproduktor používat i při handsfree hovorech. Je tu také možnost nabíjet prostřednictvím něj například smartphone a jiné zařízení, díky vysokokapacitní baterii a USB portu na zadní straně (škoda že ho nelze použít na USB flash disky s MP3). Při připojení přes Bluetooth je výdrž okolo 6 hodin a přes jack pak okolo 10 hodin. Reproduktor dokáže velmi dobře sladit nízké a vysoké frekvence, takže konečný až 20 W zvuk i při maximální hlasitosti zní opravdu pěkně.Zklamání se ale nemusíte bát ani v případě, že si rádi potrpíte na pořádné basy. 

Výtky se přece jen najdou. Značnou nevýhodou je velikost a hmotnost (400 g) napájecího adaptéru, který je pro přenášení neskladný, absence držáku, který by usnadnil zvednutí reproduktoru a vysoká cena.

TECHNICKÁ DATA

RMS VÝKON

20 W

PŘIPOJENÍ

3,5 mm jack, BT 3.0

NAPÁJENÍ

dodaný adaptér (398 g)

VÝDRŽ NA BATERII / KAPACITA

cca 8 hodin / 6 600 mAh

FREKVENČNÍ ROZSAH

40 Hz–20 kHz

ROZMĚRY A HMOTNOST

22 × 9 × 11 cm, 884 g

CENA

4799 Kč

Známka Chipu

dobrý (1,2)


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání