Menu

X-mini Clear: Průhledná hudba

20.05.2015 13:35 | Vojtěch Trousil + Přidat komentář
X-mini Clear: Průhledná hudba

X-mini Clear: Průhledná hudba | foto: CHIP

Přenosný X-mini Clear s 2.1 audiosystémem je zajímavá volba pro outdoorové posluchače, kteří si rádi dopřejí kvalitní a hlasitý poslech kdekoliv venku bez zdroje energie a zbytečných propriet.

Reproduktor X-mini se pohodlně vejde do batohu či jiných zavazadel a vzhledem k velikosti nabízí opravdu skvělý hudební zážitek. Vhodně poslouží i pro ozvučení pracovního stolu či pro jiné interiérové poslechy. A pokud si s sebou rádi berete hudební doprovod i kamkoliv na party či zábavu, atmosféru zpříjemní třímódové osvětlení prosvítající přes zádní průhledný kryt.

x-mini-repro-nahled

Horní panel s jednoduchým dotykovým ovládáním umožňuje přepínat skladby, snižovat/zvyšovat hlasitost a vypnout podsvícení, pokud chcete, aby reproduktor vydržel co nejdéle. Najdete zde i přepínač mezi Bluetooth/NFC a připojením pomocí jacku. Díky zabudovanému mikrofonu s potlačováním šumu lze reproduktor používat i při handsfree hovorech. Je tu také možnost nabíjet prostřednictvím něj například smartphone a jiné zařízení, díky vysokokapacitní baterii a USB portu na zadní straně (škoda že ho nelze použít na USB flash disky s MP3). Při připojení přes Bluetooth je výdrž okolo 6 hodin a přes jack pak okolo 10 hodin. Reproduktor dokáže velmi dobře sladit nízké a vysoké frekvence, takže konečný až 20 W zvuk i při maximální hlasitosti zní opravdu pěkně.Zklamání se ale nemusíte bát ani v případě, že si rádi potrpíte na pořádné basy. 

Výtky se přece jen najdou. Značnou nevýhodou je velikost a hmotnost (400 g) napájecího adaptéru, který je pro přenášení neskladný, absence držáku, který by usnadnil zvednutí reproduktoru a vysoká cena.

TECHNICKÁ DATA

RMS VÝKON

20 W

PŘIPOJENÍ

3,5 mm jack, BT 3.0

NAPÁJENÍ

dodaný adaptér (398 g)

VÝDRŽ NA BATERII / KAPACITA

cca 8 hodin / 6 600 mAh

FREKVENČNÍ ROZSAH

40 Hz–20 kHz

ROZMĚRY A HMOTNOST

22 × 9 × 11 cm, 884 g

CENA

4799 Kč

Známka Chipu

dobrý (1,2)


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Napájení

    Velká chyba, že nejde napájet přez USB.
    Kdo bude tahat adaptér, já rozhodně NE.

    Jinak asi dobrý, ale kvůli adaptéru můj rozhodně nebude.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.