Menu

Laboratoře Nadace Vodafone pokračují dalším ročníkem

12.08.2014 09:44 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Laboratoře Nadace Vodafone pokračují dalším ročníkem

Laboratoře Nadace Vodafone pokračují dalším ročníkem | foto: CHIP

Máte nápad, jak využít technologie pro pozitivní změny ve společnosti, a nevíte, kde začít? Nebo na takovém projektu už pracujete, ale dostali jste se do slepé uličky? Pak můžete svůj projekt nastartovat v Laboratoři Nadace Vodafone.

laborator-nadace-vodafone-banner-900x350

Laboratoř Nadace Vodafine je program určený neziskovým organizacím a sociálním podnikům, které pomocí technologií pomáhají řešit společenské a environmentální problémy a mají ambici získat řádově tisíce uživatelů.

Odborná pomoc

Díky sérii workshopů, mentorům, financím ve výši 50 000 Kč a experimentům postavených na metodice Lean Startup přizpůsobené pro společenské inovace, můžete svůj projekt otestovat a upravit dřív, než do něj vložíte spoustu energie, času a peněz.

Funguje to to vůbec?

Znáte Rekola nebo BlindShell? Projekt sdílení kol ve městě se rozjel raketovým tempem také díky účasti v Laboratoři Nadace Vodafone a následně zvítězil v soutěži pro studenty Social Impact Award 2014. Aplikace BlindShell, která usnadňuje život nevidomým lidem, vyhrála ocenění Vodafone Nápad roku 2014. A projekty, které projdou Laboratoří, se mohou následně ucházet o řádově vyšší finanční podporu přesahující 1 milion Kč v rámci programu Technologie pro společnost.

Jak se přihlásit

Se svými nápady se můžete hlásit do 9. 9. 2014 (včetně). Přihlášku, kritéria a příklady pro inspiraci najdete na webu Laboratoře Nadace Vodafone. Pokud si nejste jistí, zda váš projekt splňuje kritéria, můžete svůj záměr nejprve zkonzultovat s organizátory.

Laboratoř Nadace Vodafone se koná ve spolupráci s Impact Hub Praha (pracovní prostor pro setkávání, inovace a rozvoj podnikání).

Znáte Rekola nebo BlindShell? A víte, že se rozjely také díky účasti programu Laboratoř Nadace Vodafone? Můžete tak svůj projekt nastartovat i vy! Do 9. 9. 2014 se můžete ucházet o podporu se svými nápady, jak technologiemi pomáhat společnosti. Přihlášku, kritéria a inspiraci najdete na nadacevodafone.cz/programy/laborator/

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení