Menu

Laserový tank systém

04.10.2019 10:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Laserový tank systém

Laserový tank systém | foto: CHIP

Na český trh se dostala inovativní a ekologická tiskárna HP Neverstop Laser. Jedná se o první tiskárnu, u které se nemění tonerová kartridž, ale toner se do ní postupně doplňuje z plnící sady.

HP Neverstop Laser je nový typ laserové tiskárny s rychlým plněním toneru. V případě, kdy dochází v tiskárně toner, se nemusí přerušovat tisk a měnit v ní kartridž, ale toner se do ní „dosype“ z plnící sady. Obsluha je tak podle HP jednodušší a výměna toneru trvá podle HP pár vteřin a proběhne bez zašpinění.

hp-neverstop-laser-1200w-desktop-hot-button-dynamic-2-cs-nahled

Kromě časové úspory přináší tiskárna HP Neverstop Laser svým uživatelům i úsporu ekologickou. Sama tiskárna je totiž z více než 25 procent vyrobena z recyklovaného plastu a plnící sada dokonce ze 75 procent. Originální toner HP pořídíte za 299 Kč s výtěžností až 2500 stran – tedy přibližná cena tisku 1 strany je 0,12 Kč.  Tiskárnu lze použít i z mobilního zařízení. Aplikace HP Smart App nabízí snadné mobilní skenování a tisk a je ke stažení v App Store nebo Google Play.

hp-neverstop-laser-1200w-carousel-5-nahled

HP zatím prodává dva modely laserových tiskáren HP Neverstop. Jde o tiskárnu HP Neverstop Laser 1000w, která se prodává za cenu okolo 5 900 Kč a o multifunkční zařízení HP Neverstop Laser MFP 1200w za cca 7 000 Kč.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení