Menu

Lenovo Moto G páté generace je tu

06.06.2017 23:38 | Milan Loucký + Přidat komentář
Lenovo Moto G páté generace je tu

Lenovo Moto G páté generace je tu | foto: CHIP

Smartphone Moto G Plus 5. generace přichází na trh do České republiky. Model z dílny Motorola Mobility, dceřiné společnosti Lenova, která stojí za sestavením prvního mobilního telefonu vůbec, v sobě spojuje design, výkon a mimořádné fotografické vlastnosti.

Celokovové tělo smartphonu Moto G Plus 5. generace dokonale padne do ruky. Navíc ukrývá baterii s více než celodenní výdrží. Plynulou práci s telefonem zajistí osmijádrový procesor a 5,2palcový displej s Full HD rozlišením a vodoodpudivým nanopovrchem.

Moto G Plus 5. generace přichází ve zlatém a šedém provedení a s podporou vysokorychlostního připojení LTE (4G). Vytrvalce v Moto G v ruce potěší baterie s kapacitou 3000mAh, více je ale potěší funkce TurboPower, která zajistí, že jen za 15 minut je telefon opět připraven na další hodiny hraní, volání a fotografování.

Telefon disponuje prvním 12Mpx fotoaparátem s duálním zaostřením ve své třídě. K tomu se využívá desetkrát více pixelů v senzoru fotoaparátu, takže ten je schopen zaostřit na předmět až o 60 % rychleji než dříve. Pořízené fotografie a videa se uloží na vnitřní 32GB úložiště, alternativně pak na až 128GB Micro SDXC kartu.

S rychlou čtečkou otisků prstů máte telefon odemčen coby dup. Ta je navíc využitelná pro nákupy, kdy spolupracuje NFC.

Smartphone Moto G Plus 5. generace je na českém trhu dostupný za cenu od 7499 Kč.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení