Menu

Lenovo představuje tablet YOGA A12 s Halo klávesnicí

24.04.2017 13:46 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Lenovo představuje tablet YOGA A12 s Halo klávesnicí

Lenovo představuje tablet YOGA A12 s Halo klávesnicí | foto: CHIP

Společnost Lenovo představila další přírůstek do své rodiny zařízení s operačním systémem Android. Nový tablet YOGA A12 je podle výrobce určený pro celodenní produktivity a díky svým vlastnostem a designu dokáže nahradit běžný počítač.

Lenovo YOGA A12 má tenký design - v nejtenčím místě má profil pouhých 5,4 mm a celé zařízení zároveň váží méně než 1 kilogram. Tablet je tedy dostatečně tenký a lehký, aby bylo možné vzít ho kamkoliv s sebou. Je vybaven 12,2palcovým dotykovým HD displejem, která je pro dosažení matného efektu vybaven antireflexní vrstvou, takže se uživatelé nemusí bát odlesků na displeji ani při používání venku. Zážitek ze sledování multimédií umocní dva reproduktory s technologií Dolby Atmos.

lenovo-yoga-a12-02-nahled

Díky pantu s rozsahem 360° můžete zařízení používat ve 4 různých režimech. Na tabletu tak lze pohodlně psát, procházet prezentace či fotografie z dovolené nebo využít další režim pro sledování filmů. Baterie by měla vydržet až 13 hodin na jedno nabití. Tablet je poháněn procesorem Intel Atom x5 v kombinaci s 2GB operační pamětí a vnitřním úložištěm s kapacitou 32 GB. Vyšší produktivitu zajistí tabletu také uživatelské prostředí s úpravou pro chod více aplikací v několika oknech současně, balíček softwarových aplikací Google Productivity Suite a Halo klávesnice. Tato digitální dotyková klávesnice s hmatovou odezvou byla poprvé představena u tabletu YOGA Book a nyní podtrhuje tenký design nového zařízení YOGA A12. Nový tablet YOGA A12 bude na našem trhu dostupný v šedém a zlatém provedení od konce dubna za cenu začínající na 9 699 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení