Menu

Lenovo ThinkVision L2461x Wide

09.06.2010 14:42 | Redakce Chip + Přidat komentář
Lenovo ThinkVision L2461x Wide

Lenovo ThinkVision L2461x Wide | foto: CHIP

Lenovo uvádí na náš trh nový LCD monitor ThinkVision L2461x Wide, který nabízí uživatelům multidotykové ovládání a obraz v rozlišení Full HD. ThinkVision L2461x Wide, který se může pochlubit elegantním zpracováním a tloušťkou necelé dva centimetry, využívá jako první monitor na světě špičkovou 120Hz technologii MEMC.

Monitor je vybaven vestavěným rozhraním VGA a HDMI, kvalitní webkamerou s rozlišením 2 megapixely, 4 USB porty, mikrofonem, reproduktory a stojanem s nastavitelným náklonem, který umožňuje vyšší konfort při práci.

ThinkVision L2461x Wide s LED podsvícením a udávaným jasem 300 cd/m2 podporuje dotykové funkce Windows 7. Je napájen prostřednictvím externího adaptéru a v běžném provozu by měl dosahovat příkonu cca 27 W, výrobcem udávaný maximální příkon činí 65 W. Za zmínku stojí i hub se čtvěřicí USB konektorů.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení