Menu

Lenovo vylepšuje tablet Yoga

13.05.2014 13:31 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Lenovo vylepšuje tablet Yoga

Lenovo vylepšuje tablet Yoga | foto: CHIP

Tablet Yoga Tablet 10 Full HD je vybaven lepším displejem, rychlým procesorem a vylepšenou kamerkou a měl by na baterii vydržet až 18 hodin. Režimy Podrž, Postav a Polož má stejní jako původní model.

yoga-tablet-full-hd-a-nahled

Společnost Lenovo představuje nový Yoga Tablet 10 Full HD, vícerežimové zařízení s Androidem, který oproti původní verzi Lenovo Yoga Tablet mnohá vylepšení. Především má displej s vyšším rozlišením. S rozlišením Full HD 1920×1200 vypadají filmy a fotky jasně. Díky novému inteligentnímu displeji tablet automaticky upraví obrázky a text na obrazovce podle okolního osvětlení, takže je šetrnější k očím uživatele ve všech jeho režimech.

Aplikace a soubory se načítají rychleji díky novému čtyřjádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 400, operační paměti o kapacitě 2 GB a velkému úložišti. Tablet se systémem Android 4.3 nabízí Dolby audio, 10bodový multitouch, microUSB port podporující technologii on–the go a volitelnou klávesnici. Pro zachycení vzpomínek je Yoga Tablet 10 Full HD vybaven novou zadní kamerou s vysokým rozlišením 8 megapixelů.

Tři režimy v jednom tabletu

Yoga Tablet 10 Full HD si ponechává design a technologie jako u staršího modelu Yoga Tabletu 10 a to včetně jeho až 18hodinové výdrže baterie. Tři režimy, kterými se tablet vyznačuje – Podrž, Postav a Polož – i nadále poskytují uživatelům způsob, jak tablet používat v téměř každé situaci. Válcová rukojeť umožňuje tablet lépe uchopit při čtení nebo procházení internetu, nebo jej lze umístit v režimu Polož pro lepší úhel pohledu na desku stolu. Uživatelé mohou také použít nový a vylepšený stojánek, který se vyklápí z válcové baterie a umístit jej do režimu Postav. Režim Postav poskytuje stabilnější způsob, jak si vychutnat filmy a fotografie bez podpírání tabletu pomocí krytu, nyní vertikálně v nastavitelném úhlu od 30 do 80 stupňů.

Tři DOit aplikace Lenovo na Yoga Tablet 10 Full HD umožňují sdílení, synchronizaci a ochranu dat. Se SHAREit mohou uživatelé sdílet obrázky, videa, hudební soubory, dokumenty, kontakty a dokonce i aplikace až s pěti zařízeními bez nutnosti připojení k internetu. SHAREit bezdrátově přenáší informace a aplikaci samotnou mezi zařízeními rychlostí až 40× rychlejší než Bluetooth.

Yoga Tablet Full HD je v České republice dostupný za cenu od 7 999 Kč (model s Wi-Fi), model s 3G bude dostupný v červnu za cenu od 8 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení