Menu

Levný outdoorový fotoaparát Nikon Coolpix W100

17.08.2016 13:26 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Levný outdoorový fotoaparát Nikon Coolpix W100

Levný outdoorový fotoaparát Nikon Coolpix W100 | foto: CHIP

Řada fotoaparátů Nikon COOLPIX má nový přírůstek. Je jím odolný kompaktní model COOLPIX W100 s 13,2 milionu pixelů. S přístrojem můžete plavat i potápět se do hloubky až 10 m, je nárazuvzdorný při pádu z výšky až 1,8 m, mrazuvzdorný do −10 a prachotěsný.

Kompaktní fotoaparát Coolpix W100 pořizuje podlé výrobce kvalitní snímky, které můžete hned sdílet prostřednictvím funkce SnapBridge. Ta snímky automaticky prostřednictvím energeticky úsporného rozhraní Bluetooth přenese do chytrého zařízení. Fotoaparát také dokáže zaznamenat Full HD videosekvence (1 080p) se stereofonním zvukem, takže poslouží i jako akční kamerka. Objektiv nabízí třínásobný zoom.

Snadno ovladatelný fotoaparát je vybaven jednoúčelovými tlačítky, snadno použitelným uživatelským rozhraním a speciálním dětským menu, které fotoaparát zpřístupňuje fotografům libovolného věku. Stačí vybrat Snadný auto režim a ponechat na fotoaparátu optimalizaci všech nastavení. Na zadní straně fotoaparátu je 2,7˝ TFT displej s 230 000 body. Inteligentní portrét aktivuje funkce, jako je Priorita ostření na obličej (která automaticky detekuje tvář objektu a zaostřuje na ni) nebo Detekce tváře pod vodou (která automaticky pořizuje snímky při detekci tváří osob v moři nebo bazénu). Cena fotoaparátu je cca 4200 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení