Menu

Limitovaná edice reproduktorů Megaboom: Buďte součástí týmu McLaren

11.05.2018 13:55 | Milan Loucký + Přidat komentář
Limitovaná edice reproduktorů Megaboom: Buďte součástí týmu McLaren

Limitovaná edice reproduktorů Megaboom: Buďte součástí týmu McLaren | foto: CHIP

Ultimate Ears ve spolupráci s týmem formule 1 McLaren uvedla na trh dva nové reproduktory Ultimate Ears Megaboom limitované edice.

Obě značky sázejí na moderní technologie, inovaci a design. Právě kvůli tomu se rozhodli vytvořit společnou limitovanou edici reproduktorů Megaboom McLaren, která přináší energii ze závodů formule 1 do přenosných bezdrátových reproduktorů podporující technologii Bluetooth s prostorovým 360° zvukem a hlubokými basy.

Edice je dostupná ve dvou designech, které poukazují na odkaz a historii týmu McLaren. Zároveň jsou inspirované barvami dvou ikonických modelů aut tohoto týmu: 

●             Edice Megaboom McLaren MCL33: Inspirovaná modelem McLaren Challenger 2018. Na první pohled zaujme křiklavou oranžovou barvou, což je odkaz na původní model formule, se kterým McLaren závodil před 50 lety.

●             Edice Megaboom McLaren MP4/4: Tato edice vychází z jednoho z nejpopulárnějších modelů v celé historii formule 1. Vůz MP4/4, který je s 15 vyhranými Velkými cenami v roce 1988 považován za nejúspěšnější model, slaví tento rok 30. výročí.

Reproduktory Megaboom jsou důležitou součástí vybavení garáže týmu McLaren. Závodní atmosféru podporuje dunění silných basů. Jedná se o voděodolný výrobek (opatřen certifikátem IPX7), který je prakticky nezničitelný, s výdrží baterie až 20 hodin a dosahem Bluetooth do 30 m. Doporučuje se instalace aplikace Megaboom, která umožňuje bezdrátové propojení až 150 reproduktorů modelů Ultimate Ears Boom, Boom 2 a Megaboom pro ozvučení velkých akcí.

Cena a dostupnost

Edice Megaboom McLaren MCL33 a Megaboom McLaren MP4/4 jsou dostupné ve vybraných evropských zemích od 11. května za doporučenou maloobchodní cenu 7690 Kč. Reproduktory je možné si objednat na portálech ultimateears.com, Amazon, MediaMarkt a také přes distribuční kanály značky McLaren. Ve Velké Británii zajišťuje prodej společnost John Lewis. Aplikace Ultimate Ears Megaboom je zdarma ke stažení na App Store a pro systém Android na Google Play.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení