Menu

Lion Mobile začíná s distribucí smartphonů THL

05.08.2014 13:46 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Lion Mobile začíná s distribucí smartphonů THL

Lion Mobile začíná s distribucí smartphonů THL | foto: CHIP

Portfolio výrobce slibuje jak telefony určené pro profesionály hledající nekompromisní výkon za rozumnou cenu, tak pro nenáročné a začínající uživatele smartphonů, jejichž devizou je především nízká cena.

THL je první z nové vlny čínských značek, která má v České republice oficiálního distributora a dozrála tak ke vstupu na EU trh. V Číně patří tato značka mezi  tradiční výrobce, mobilní telefony vyrábí již 12 let. „Je pro nás pocta, že si nás společnost THL vybrala jako výhradního partnera pro svou nastávající expanzi do Evropy. S THL nyní začínáme v České republice, v budoucnu však chceme rozšířit působnost i na další trhy v zemích střední a východní Evropy a také některé západoevropské trhy,“ nastiňuje plány Jiří Opletal, ředitel Lion Mobile.

thl-4400-2-nahled

Společnost Lion Mobile nabídla českým zákazníkům zprostředkovaně smartphony THL již před několika lety jako první. Lion Mobile bude nyní pro telefony THL zajišťovat komplexní zákaznický servis včetně online a telefonické podpory a autorizovaného záručního i pozáručního servisu. Jako servisní organizace bude fungovat pro všechny přístroje THL, které budou dovezeny do Evropy v rámci oficiální distribuce.

„Vzhledem ke špičkové kvalitě našich produktů a silnému zázemí značky THL jsme se rozhodli, že naše obchodní aktivity rozšíříme i do Evropy. Jako bránu do evropských zemí jsme zvolili Českou republiku, a to nejen díky specifickému tržnímu prostředí. Její lokalita v samotném středu Evropy je zcela ideální a máme zde velmi silného partnera – tým společnosti Lion Mobile, který má dlouholeté zkušenosti s prodejem a servisem čínských mobilních telefonů. Za několik let své existence zákazníkům dokázal, že kvalitní čínské smartphony mohou konkurovat vlajkovým lodím zavedených výrobců,“ uvedl k expanzi Yao Mucheng, generální ředitelka THL Gobal.

t100s-gold-nahled

Svou filosofií se značka snaží přiblížit potřebám běžných uživatelů, kteří v portfoliu THL naleznou kvalitně vybavené modely bez zbytečné „přirážky za design“. Thl se snaží vyrábět telefony pro lidi – zaměřuje se například na zákazníky, kteří nejsou spokojeni s nízkou výdrží baterie u svého stávajícího smartphonu. Odpovědí je například model THL Ultraphone 4400 s kapacitou baterie neuvěřitelných 4 400 mAh, poháněný čtyřjádrovým procesorem s cenovkou pod pět tisíc Kč. Levnější alternativou pro tyto zákazníky může být také model W200S, který má v základu rovnou dvě 2000mAh baterie. Ty nejnáročnější uživatele pak osloví model THL T100s s pětipalcovým Full HD displejem, osmijádrovým procesorem MediaTek, 2 GB RAM a především fantastickým duálním 13MPx fotoaparátem po obou stranách, který díky prvotřídnímu snímači IMX135 od Sony na fotografiích zachytí každý důležitý okamžik v těch správných barvách. To vše s cenovkou pod osm tisíc korun.

thl-a3-9-nahled

Značka na český trh vstupuje se širokým portfoliem smartphonů, v e-shopu je dostupných rovnou osm modelů. Jejich cena se pohybuje v rozmezí 1 599 – 7 999 korun. Systém je od počátku lokalizován do českého jazyka a má kompletní sestavu Google Play funkcí, tak jak jsou zákazníci zvyklí. Díky tomu mají jejich uživatelé přístup k nepřebernému množství aplikací i her. Oficiální distribuce telefonů nabízí široké spektrum příslušenství v základním balení. Od začátku prodeje však bude možné dokoupit další příslušenství především v podobě různých krytů a pouzder.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení