Menu

Logi CREATE: příslušenství pro iPad Pro

12.11.2015 10:57 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Logi CREATE: příslušenství pro iPad Pro

Logi CREATE: příslušenství pro iPad Pro | foto: CHIP

Společnost Logitech představila svá první příslušenství pro iPad Pro navržená ve spolupráci se společností Apple. Jde o kryt s podsvícenou klávesnicí a ochranné pouzdro se stojánkem. 

Oba produkty s označením Logi CREATE nabízejí štíhlou a odlehčenou ochranu přední i zadní části iPadu Pro a pevně tkané tkaniny chrání před náhodnými nárazy, poškrábáním a politím. Hlavní vlastnosti krytů jsou následující:

Kryt s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case podporuje nové rozhraní Apple Smart Connector pro zajištění komunikace mezi iPadem Pro a klávesnicí. Díky využití možností technologie Smart Connector se klávesnice Logi CREATE automaticky zapne a bezpečně spojí s iPadem Pro, jakmile bude uvedena do polohy pro psaní – není nutné ji párovat přes rozhraní Bluetooth. A protože je klávesnice napájena z iPadu Pro, nemusíte myslet na její dobíjení.

logitech-create-kb-case51-nahled

Podsvícená klávesnice má klávesy s plnou velikostí 19 mm a nastavitelné podsvícení. Kryt umožňuje postavit iPad Pro ve dvou úhlech. Doporučená maloobchodní cena krytu s podsvícenou klávesnicí Logi CREATE Backlit Keyboard Case je 4 090 Kč.

logitech-create-any-angle-case171-nahled

Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case je vybaven stojánkem Any-angle. iPad Pro tak lze postavit vzpřímeně, když chcete pohodlně sledovat film, nebo téměř naplocho, pokud budete chtít používat Apple Pencil – na výběr máte úhly vhodné téměř pro každou činnost nebo pracovní prostředí. Kryt Logi CREATE chrání přední i zadní část vašeho iPadu Pro. Ochranný kryt Logi CREATE Protective Case se stojánkem Any-angle je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2 190 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení