Menu

Logitech G přichází s bezdrátovou variantou nejoblíbenější herní myši na světě

14.05.2019 16:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Logitech G přichází s bezdrátovou variantou nejoblíbenější herní myši na světě

Logitech G přichází s bezdrátovou variantou nejoblíbenější herní myši na světě | foto: CHIP

Logitech G, značka společnosti Logitech představil výsledek nejnovějšího vývoje svojí nejprodávanější myši – bezdrátovou herní myš Logitech G502 Lightspeed.

Ta vznikla kombinací osvědčeného designu, který si získal spoustu příznivců, s rychlou a spolehlivou technologií bezdrátového připojení.

Původní model byl od základů přepracován tak, aby si Logitech G502 Lightspeed zachovala tvar i funkce originálu a zároveň byla o sedm gramů lehčí a podporovala bezdrátové technologie Lightspeed a Powerplay. Pro dosažení tohoto cíle přehodnotily inženýrské a designerské týmy společnosti Logitech G každý prvek G502 a využily inovace z bezdrátové herní myši Logitech G Pro, včetně konstrukce s tenkými stěnami a vnitřními výztužemi.

Nová myš spojuje moderní technologie s nadčasovým designem. Byla inovována mechanická i elektrická konstrukce a tak vznikl komplexní systém obsahující technologii bezdrátového přenosu Lightspeed, bezdrátové nabíjení Powerplay i špičkový optický senzor HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K (rozlišení až 16 000 dpi). Výsledkem je herní myš, která se stane prodloužením ruky hráče a umožní mu dokonale splynout s herním světem.

Myš má 11 programovatelných tlačítek, která lze nastavit pomocí softwaru Logitech G HUB na provádění jednotlivých akcí nebo přiřazených maker. Je vybavena také kolečkem s přepínatelným režimem k přesnému nebo rychlému skrolování a vyvažovacím systémem se šesti závažími (čtyři dvougramová a dvě čtyřgramová) kvůli úpravě hmotnosti a vyvážení myši podle určitého herního stylu.

Logitech G502 Lightspeed nabízí texturované pryžové boční úchyty a přizpůsobení pro ovládání pravou rukou. Nezapomnělo se ani na ekologické požadavky. Nová myš neobsahuje PVC a má certifikaci Plastic Neutral. To znamená, že společnost Logitech při každém nákupu přispívá na programy Plastic Bank, které podporují recyklaci plastů, aby se zabránilo znečišťování moří.

Bezdrátová herní myš Logitech G502 Lightspeed bude k dostání v květnu 2019 za doporučenou maloobchodní cenu 4 129 Kč.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení