Menu

Logitech MX – myši pro více počítačů

01.06.2017 14:46 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Logitech MX – myši pro více počítačů

Logitech MX – myši pro více počítačů | foto: CHIP

Díky novým myším Logitech MX a softwaru Logitech Flow může kurzor myši přelétat z jednoho počítače na jiný. Mezi počítači také můžete kopírovat a vkládat obsah, obrázky a dokumenty. 

Společnost Logitech představila nový software Logitech Flow, který mění způsob ovládání počítačů – jednou myší můžete bez přerušování ovládat až tři počítače najednou. Software je kompatibilní s nejvyšším modelem v nabídce myší nové generace Logitech MX Master 2S a s myší Logitech MX Anywhere 2S.

logitech-flow-nahled

Díky softwaru Logitech Flow, který je k dispozici k bezplatnému stažení jako součást obslužné aplikace Logitech Options, můžete nejen bez problémů ovládat až tři počítače jednou myší, ale dokonce mezi nimi kopírovat a vkládat obsah, obrázky a dokumenty.

 logitech-mx-master-2s-lifestyle-nahled

Myši Logitech MX Master 2S a Logitech MX Anywhere 2S

Modely Logitech MX Master 2S a Logitech MX Anywhere 2S jsou vybaveny vylepšenou technologií sledování pohybu Darkfield High Precision, která zvyšuje rychlost pohybu kurzoru myši a přesnost jeho ovládání a také zvyšuje rozlišení na 4000 DPI.

Myši navíc dokážou sledovat pohyb na jakémkoli povrchu (dokonce i na skle) a nabízí delší výdrž baterie. Nabíjecí baterie po plném nabití vydrží pracovat až 70 dnů – v závislosti na způsobu používání. Myš Logitech MX Master 2S má rolovací kolečko s adaptivní rychlostí rolování, které automaticky přejde z posouvání po jednotlivých krocích do hyper rychlého rolování. Navíc máte k dispozici vodorovné rolování pomocí kolečka ovládaného palcem a můžete si přizpůsobit další funkce pomocí obslužné aplikace Logitech Options.

logitech-mx-master-2s-pc-monitor-nahled

Očekává se, že nové myši budou dostupné v červnu na webových stránkách Logitech.com a u vybraných partnerů. Myš Logitech MX Master 2S bude k dostání za 2 999 Kč a cena modelu Logitech MX Anywhere 2S bude 2 499 Kč. Další myší, která je kompatibilní se softwarem Logitech Flow, je model Logitech M590 Multi-Device Silent a je k dostání na webových stránkách Logitech.com a ve vybraných maloobchodech za 1 389 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení